Image Alt

Łódzki parkiet

Moc Warsztatu

 Robiąc nowe rzecz, wykonując nie znane Ci wcześniej umiejętności pokonujesz własne bariery i ograniczenia. Tworząc, kreując Twój umysł zapomina o sprawach dnia codziennego, odpoczywa. W organizmie wzrasta poziom endorfin – hormonu szczęścia.

Zgodnie z popularnym powiedzeniem wśród praktykujących jogę „najtrudniej jest rozłożyć matę”. Największym wyzwaniem jest postawić pierwszy krok.

Dlatego pomyśl co chciałabyś / chciałbyś robić? Na co zwykle brakowało Ci czasu? Jakie talenty chciałabyś / chciałbyś rozwinąć? Czego spróbować?

Warsztatów w wybranej tematyce poszukaj w Internecie. Z pewnością znajdziesz coś dla  siebie. Potem zapis, inwestycja w swój samorozwój i dobrostan i marsz na warsztat!

Odważ się, spróbuj, sprawdź – odczuj nowe każdym zmysłem!

We wnętrzach PARKIETU działo się już niejedno. Regularnie prowadzone są warsztaty ze stolarstwa,  kaligrafii, rysunku i ilustracji czy piwowarstwa. Mamy też małych stałych bywalców, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w kreowaniu słodkich wypieków.

Odbywają się również u Nas warsztaty samorozwojowe – często łączące pracę nad przekonaniami czy blokadami w głowie i odpuszczanie napięć znajdujących się w naszym ciele.

 

Miękka i przytulna przestrzeń Parkietu rozluźnia i odpręża. Pobudza do kreatywności. Zachęca do działania i rozwoju.

 

Jaki warsztat Wam się marzy? Czego chcielibyście spróbować?

 

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor