Poznaj nasze wnętrza

Przeorganizujemy, przestawimy, dopasujemy... Powiedz co potrzebujesz, a wspólnie znajdziemy najkorzystniejsze rozwiązanie na zorganizowanie planowanego przez Ciebie szkolenia lub warsztatu.

Brzozowy gaj

Przytulne, kojące wnętrze z leśnymi akcentami – od zielonego lasu na całej ścianie, po stojące brzozowe pnie i szyszki, a wszystko otulone pasami butelkowej zieleni. Wnętrze odpowiednie zarówno na miękkie warsztaty, biznesowe szkolenie czy kącik kawowy podczas większych wydarzeń organizowanych w całym lokalu.

60 zł/h
ok 38 m2
Flipczart
Rzutnik 100 zł/24h
ok 12-16
Klimatyzacja

Open space

Nieszablonowa, ciepła, otwarta przestrzeń, która świetnie sprawdza się do poprowadzenia wykładów, szkoleń czy spotkań autorskich. Przedzielona niewielką ścianką umożliwia podział sali na poczęstunek, wypoczynek czy zabawę. Stylowe wnętrze wieczorami zostaje zamienione na klimatyczny, prywatny „dance floor”.

100 zł/h
ok 100m2
Flipczart
Rzutnik 100 zł/24h
do 40
Klimatyzacja

Serwis kawowy

Ofertę serwisu kawowego dopasowujemy indywidualnie.

Możemy zaproponować wodę, kawę i herbatę w formie samoobsługowej, udostępnić filiżanki, niezbędne akcesoria, czajnik lub warnik, podać ciasteczka, lub słone przekąski do pochrupania. W pełnej wersji zaoferujemy również soki lub świeżo mieloną kawę zaparzoną z ekspresu ciśnieniowego. Oferta uzależniona jest od preferencji Klientów, a także zadeklarowanego budżetu.

  • parkiet - całość
  • 150 zł
    za godzinę
Warsztaty
Szkolenia spotkania
PARKIET NOCĄ
Przyjęcia okolicznościowe
Dziecięce urodziny

Masz do nas pytania?
Napisz lub zadzwoń!

d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor